O firmie

Witam na ConsultLang !

Salut ! Quoi de neuf ? Hi! What’s up? ¡Hola! ¿Qué tal? Cześć! Co słychać? Привет! Как дела?

Nazywam się Benoît Jacquelin, ale możesz mówić do mnie Ben.

Jestem założycielem ConsultLang - portalu poświęconego nauce języków obcych, francuzem mieszkającym w Polsce od trzech lat. Przypadkowo, kilka lat temu nauka języków obcych zmieniła moje życie. Dzisiaj, nie mogę wyobrazić sobie swojego planu dnia bez języków obcych. Moja codzienność jest podzielona na wiele interakcji w języku angielskim, hiszpańskim, polskim, a ostatnio, w rosyjskim. Poprzez ten portal zamierzam podzielić się z Tobą moim doświadczeniem, żeby pomóc Ci ominąć wiele błędów, które ja popełniłem.

Czy uczysz się języka obcego samodzielnie? Czy zawsze szukasz wskazówek i technik, aby dowiedzieć się jak lepiej się uczyć? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań to tak, ConsultLang jest dla Ciebie!

Po udzielaniu lekci francuskiego od ponad roku, zdecydowałem się na stworzenie tej strony, aby podzielić się moim doświadczeniem w tym temacie z tymi którzy chcą/muszą uczyć się języka obcego.

Pomimo, że oferuję swoje usługi jako korepytetor języka francuskiego (mój język ojczysty), jestem zainteresowany wszystkimi językami. Moim głównym zadaniem jest pomagać uczyć się efektywnie. W tym celu nie przyjmę roli profesora, który przekazuje swoim uczniom wiedzę, ale raczej entuzjasty który chce podzielić się swoim doświadczeniem i wciąż się uczy.

Kończąc, chciałbym dodać, że moją inspiracją byli i nadal są poligloci tacy jak Benny Lewis (Fluent in 3 months), Luca Lampariello (The Polyglot Dream), Olly Richards (I Will Teach You A Language), Richard Simcott (Speaking Fluently), Alex Rawlings (RawLangs) oraz Steve Kaufmann (LingQ) i na pewno zapomniałem jeszcze o wielu. Mogę tylko zachęcić Cię do odwiedzenia ich stron.

ConsultLang jest projektem Benoît Jacquelin.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi Ogólne Warunki Korzystania i Często Zadawane Pytania (FAQ).


Czego szukasz?