Często Zadawane Pytania (FAQ)

Czym jest ConsultLang?

Dlaczego nazwa: "ConsultLang"?

ConsultLang to połączenie konsultanta i słowa "language" (co oznacza "język", po angielsku). Za tą nazwą kryje się pomysł żeby pomagać (konsultować, doradzać) tym, którzy chcą samodzielnie uczyć się języka obcego.

Jak nasza oferta różni się od innych?

Poza mentoringiem językowym i uczaniem języka francuskiego, portal ConsultLang chce skupiać osoby o podobnych poglądach, które mają wspólne zainteresowania w nauce języków obcych, zarówno w języku francuskim jak i angielskim czy polskim.

Nie jestem w stanie zarejestrować się na stronie, co mam zrobić?

Prosimy wysłać  e-maila na adres admin@consultlang.eu, w którym wyjaśnisz problem. Na pewno pomożemy Ci zakończyć rejestrację pomyślnie.

Jak edytować mój profil?
Klikając na ikonę "Moje konto", w prawym górnym rogu strony ConsultLang, będziesz mógł edytować wszystkie informacje dotyczące swojego konta.

Jak usunąć moje konto?
Prosimy o przesłanie e-maila na adres admin@consultlang.eu, z informacją (i, o ile to możliwe, z podaniem przyczyny, które zachęcają cię do opuszczenia portalu).

Jak się z Wami skontaktować?
Drogą mailową - benoit.jacquelin@consultlang.eu.

Lub listowną:
Benoît Jacquelin
Ulica Fiołkowa 12/31
31-457 Kraków, POLSKA

Chciałbym przyczynić się do rozwoju ConsultLang, poprzez swoje pomysły, czy jest to możliwe?
Tak! ConsultLang uważa się za przestrzeń dostępną do wymiany swoich doświadczeń. Zapraszamy do przesłania nam pomysłów, sugestii lub propozycji tematów na artykuły za pośrednictwem sekcji - kontakt.

Czy mogę zamieścić dowolny komentarz w sekcji komentarzy?
Nie, komentarze muszą być zgodne z zasadami określonymi w naszych Ogólnych Warunkach Użytkowania. ConsultLang jest więc uprawniony do usuwania z serwisu wszelkich komentarzy opublikowanych na stronie consultlang.eu, szczególnie w przypadku komentarzy o charakterze obraźliwym, rasistowskim, zniesławiającym lub pornograficznym.

Chciałbym współpracować z ConsultLang
Drzwi są otwarte. Prosimy o przesłanie prośby do benoit.jacquelin@consultlang.eu.


Czego szukasz?