Pomoc w nauce języków obcych

Co oznacza pomoc w nauce języków obcych?

Moglibiśmy też powiedzieć "mentoring językowy". Głównym celem jest uczynienie z Ciebie niezależnego i zmotywowanego ucznia.

Oto kilka pytań na które ConsultLang spróbuje odpowiedzieć:

Jak znaleźć swoją odpowiedź na pytanie DLACZEGO warto uczyć się danego języka? Jak znaleźć najlepsze materiały do nauki języka obcego? Jaki jest najbardziej efektywny sposób nauki dla Ciebie - i dlaczego ważne jest, aby zrozumieć, jak funkcjonuje twój mózg ucząc się nowego języka? Jak ustalić konkretne cele w perspektywie krótko-, średnio- i długoterminowej? Dlaczego nawyki mogą stać się Twoimi najlepszymi przyjaciółmi w nauce języków obcych? I wiele więcej...

Jak długo powinieneś korzystać z pomocy w nauce języka obcego?

Dobra pomoc powinna być efektywna, dlatego jest to projekt tymczasowy, w którym oferujemy sesje na żądanie. Minimalny czas trwania sesji to jedna godzina. Dla tych, którzy chcieliby kontynuować swój udział w projekcie, w przyszłości będzie możliwość rezerwacji pakietów pięciu lub dziesięciu sesji.

Czy muszę się przygotować przed pierwszą sesją mentoringu językowego?

Tak i nie. Jeśli chcesz wykorzystać w 100% czas Twojej pierwszej sesji, warto wcześniej zanotować kilka pomysłów w notesie. Z drugiej strony, nie jest to obowiązkowe i możemy zrobić to razem.

Możesz napisać krótkie wyjaśnienie, dlaczego chcesz uczyć się języka obcego, i szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie ile czasu możesz inwestować każdego dnia w naukę lub spróbować określić swoje mocne i słabe strony jako uczeń.

Możesz także stworzyć listę konkretnych celów, które chcesz osiągnąć w krótkim, średnim lub nawet długim okresie w trakcie nauki (np. rozmawiać przez kilka minut z native speakerem, słuchać radia w języku obcym itp.)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do rezerwacji sesji próbnej.


Czego szukasz?