Rozmowa 1:1

Kim jestem?

Mam na imię Benoît, ale możesz do mnie mówić Ben.

Nie jestem zawodowym nauczycielem ale native speakerem języka francuskiego mieszkającym w Polsce, gdzie obecnie pracuje jako dziennikarz. Skończyłem licencjat z dziennikarstwa a następnie studia magisterskie na kierunku stosunki międzynarodowe. W ostatnich latach miałem okazję mieszkać w czterech niesamowitych krajach: Kanada, Irlandia, Wielka Brytania i Polska. Przez lata uczyłem się kilku języków i nadal się uczę.

Pracując jako dziennikarz, posługuję się językiem angielskim każdego dnia, a czasem korzystam także z innych języków (np. hiszpański, polski). Nauka języka obcego nie należy do najłatwiej zdobytych przeze mnie umiejętności (szczerze mówiąc, jeśli istnieje coś takiego jak "gen językowy", to ja go nie posiadam), przez co bardzo dobrze rozumiem różne problemy, które możesz mieć w trakcie nauki.

Uważam jednak, że każdy może się nauczyć języka obcego. Najważniejszą kwestią, przynajmniej w moim przypadku, jest regularna praktyka. Jeśli planujesz uczyć się języka francuskiego, chętnie skorzystam z mojego doświadczenia żeby Ci pomóc! Będziemy rozmawiać o znaczeniu systematyczności w nauce, a co najważniejsze, postaram się, abyś mówił po francusku jak najwięcej.

Jeśli wybierzesz mnie jako korepytytora, będę motywować Cię do rozmowy już od samego początku. Jestem bardzo cierpliwy, więc nie obawiaj się popełniać błędów. Zachęcam do korzystania z pozyskanej już wiedzy, niezależnie od poziomu. Mówienie to nie wszystko i możemy także pracować nad wszystkimi innymi aspektami języka (gramatyka, wymowa, nabywanie nowego słownictwa, poprawne stosowanie interpunkcji, słuchanie, czytanie, pisanie itd.).

Wszyscy jesteśmy bardzo zapracowani i ja też, więc możesz być pewien, że będziemy pracować we właściwym dla Ciebie tempie i dam z siebie wszystko, aby dostosować lekcję do Twoich rzeczywistych potrzeb.

Czekam na lekcję z Tobą.

Pozdrowienia,


Czego szukasz?